Referencie

Zdenka je úžasný človek s veľkým srdcom. Veľmi mi pomohla v oblasti financií, aby som si splnila svoj cieľ. Stali sme sa veľmi dobrými priateľkami a jej prístup je neskutočne profesionálny a zodpovedný. Lepšiemu človeku som to zveriť nemohla, Zdenka vždy bude moja prvá voľba, keď budem potrebovať pomoc. Preskákali sme množstvo prekážok, ale spoločne sme ich úspešne zvládli a za to jej patrí veľké ĎAKUJEM!

Ing. Renáta Rákayová, Banská Štiavnica

Zdenku Masarykovú poznám osobne už veľa rokov. Ku všetkému pristupuje veľmi zodpovedne, je ochotná, spoľahlivá a v tom, čomu sa venuje, má vždy dokonalý prehľad. Ak potrebujem pomôcť v oblasti financií, absolútne sa spolieham na jej rady. Vždy našla pre mňa vyhovujúce riešenie. Práve jej šikovnosti vďačím za mnohé moje profesionálne aj osobné úspechy

MUDr. Jana Surovková, Košice

S pani Zdenou spolupracujem už niekoľko rokov. Cítim, že ju to baví a trpezlivo pomáha takým "finančným negramoťákom" ako ja. Rozhľad a vedomosti sú tomto odbore jej silná stránka. Vďaka rýchlosti, ochote a zrozumiteľným informáciám sa s pani Zdenou skvele spolupracuje.

Jana Kliková, Bratislava

Zdenka je milá, priateľská. Je odborníčka vo svojej práci. Vie dobre poradiť a vždy hľadá najlepšiu alternatívu z pohľadu klienta. Dá sa na ňu obrátiť takmer 24/7 :)

Tomáš Dulovič, Bratislava

Využívam služby pani Zdeny Masarykovej už šesť rokov. Som spokojná s jej prístupom, vysvetli a poradí vždy ochotne. Na základe dobrej skúsenosti využívajú jej služby aj moje už dospelé deti. Je náš rodinný finančný lekár.

Erika Kuklová, Nitra

Zdenka Masaryková je pre mňa určite odborník vo svojom fachu, človek na správnom mieste. Vždy mi vedela ochotne poradiť, pripraviť riešenie na mieru a nie raz pomôcť aj nad rámec svojich povinností. Som naozaj rád, že sa kedysi naše cesty pretli.

Mgr. Michal Porubský, Bratislava

Profesionálny prístup, kreativita, osobná zaangažovanosť pri riešení financovania prestavby domu, trpezlivosť a ochota pomôcť, to všetko sme našli u P. Zdenky Masarykovej. Ďakujeme.

Ing. Ľubomír Martinka, Trenčín